22-10-2021
Forum

Ana Sayfa / Kemer / Antalya Kemer, Türkiye Hitit Rallisi’ne ev sahipliği yapacak

Kemer’de düzenlenen Slalomda ana sponsor olan Oflaz Turizm’e Kemer Motosporları Kulübü tarafından plaket verildi.

Geçtiğimiz hafta Oflaz Turizmin sponsorluğunda 40 sporcunun katılımı ile Kemer’de ilk kez bir gece organizasyonu olarak düzenlenen “Türkiye Slalom Kupası” büyük ilgi çekerken, KMK ( Kemer Motosporları Kulübü ) ‘den sevindirici bir açıklama geldi. Kasım ayı sonunda Kemer’de düzenleneceği açıklanan Türkiye Hitit Rallisi için çalışmalara başladıklarını belirten KMK Başkanı Ramazan Yıldırım, “19-20 Kasım 2011 tarihlerinde Türkiye Hitit Rallisi Kemer’de gerçekleştirilecek. Bu konuda Federasyon yetkilileri ile gereken görüşmeleri yaptık, imzaları attık. O güne heyecanla çalışmaya başladık. Tozu toprağa katıp, özlenen Ralli heyecanını tekrar Kemer’e taşımaya çalışıyoruz” dedi. KMK Başkanı Ramazan Yıldırım ve Başkan Yardımcısı Serdar Kandemir, Kemer’de düzenlenen Türkiye Slalom Kupasının ana sponsorluğunu yapan Oflaz Turizm’e teşekkür belgesi ve plaketi sundu.

Ana sponsor Oflaz Turizm’e teşekkür plaketi
Türkiye Slalom Kupasının ana sponsorluğunu yapan Oflaz Turizm’e bir teşekkür belgesi ile plaketi veren Başkan Ramazan Yıldırım, “ Kemer’de de Türkiye slalom Kupasını binlerce izleyicinin katılımı ile başarı gerçekleştirdik. Türkiye’ de bir ilke imza atarak, ilk kez bir gece slalomu düzenledik. Çeşitli firma ve kurumların ortaklaşa sponsorluğunda ve bunların başını çeken Oflaz Turizmin sahibi Ozan Güven Bey’e çok teşekkür ediyor ve kendisine desteklerinden dolayı bu plaketi sunuyoruz. “dedi.
Oflaz Turizmin sahibi Ozan Güven,” Kemer’in isminin geçtiği her yerde Oflaz Turizm olarak her zaman bulunmaya çalıştık”

Teşekkür plaketini alan Oflaz Turizmin sahibi Ozan Güven, Kemer adının geçtiği her yerde bulunmaktan büyük bir gurur duyduklarını belirterek, plaket için teşekkürlerini sundu. Güven, “Yıllardır Kemer’de çalışıyoruz. Kemer adına yapılan bu önemli organizasyona sponsor olduk. Kemer’in isminin geçtiği her yerde biz Oflaz Turizm olarak her zaman bulunmaya çalıştık. Kemer’de Türkiye Slalom yarışında da kendilerine maddi manevi destek olmaya çalıştık. Birçok kesim açısından bu organizasyon küçük gibi görülse de, bu organizasyon kasım ayı sonunda Kemer’de düzenlenecek olan Türkiye Hitit Rallisinin de bir ön hazırlığı olarak heyecan yarattı” dedi.

“WRC Dünya Ralli Şampiyonası ve Off-Shore Şampiyonasını özlüyoruz”
Geçtiğimiz yıllarda WRC Dünya Ralli Şampiyonası ve Off-Shore gibi organizasyonların Kemer’e büyük bir heyecan ve katkı sağladığına dikkat çeken Ozan Güven, Kemer’in bu tür organizasyonlardan mahrum kaldığını söyledi. Güven, “ Kemer olarak bundan önce dünyanın en büyük pilotlarının katıldığı WRC Dünya Ralli Şampiyonasını maalesef kaybettik. Bu organizasyona binlerce insan geliyordu ve Kemer’de büyük bir heyecan yaşanıyordu. Bu organizasyon ile Kemer’deki marketten, dağdaki gözlemeciye kadar herkes bir katkı elde ediyordu. Maalesef bu tür organizasyonlardan maalesef Kemer şu anda mahrum kaldı. Daha önce bir de Off-Shore vardı. Off-Shore’de Kemer’de bir hafta boyunca büyük bir hareketlilik yaşanıyordu . Bu organizasyonlar ile bölgedeki insan sayısı artıyordu ve çok ciddi bir hareketlilik yaşanıyordu. Böylece bölgeye bırakılan para da artıyordu. Şimdi tüm bunları unuttuk. Şimdi önümüzde bir Türkiye Ralli Şampiyonası var. Buna da çok sevindik ve bundan sonra da Kemer Motosporları Kulübüne her zaman gereken desteği vereceğiz” diye konuştu.

23.09.2011 00:00, 4502 kez okundu 0 kez tavsiye edildi. Kaynak : Halil Öncü

Diğer Yazılar
Antalya Kemer, Türkiye Hitit Rallisi’ne ev sahipliği yapacak
Tahtalıdağ Olympos Teleferiğine talep var
KETOB ve KEMOTEB`in olmazsa olmazı `Sahil Temizliği`
Kemer Sahillerinde Çevre Temizliği
Kemer`de Almanları yürüyüş turları
Kemer'de deniz mevsimi bitmiyor
Kemer`deki çevre düzenlemeleri
Rus şarkıcı Dima Bilan Antalya`da turistleri coşturdu
TLOS / SAKLIKENT
BELDİBİ , Kemer , Antalya
Savaş gemileri,
TEKiROVA`YA TELEFERiK KURULACAK.
Anatolian Rally , yarin Antalya`da start alacak.
Etiketler :

Foto Galeri

Kemer
Kemer
Kemer
Kemer
Kemer
Kemer
Kemer
Kemer
Kemer
Kemer