22-10-2021
Forum

Ana Sayfa / Günümüz Antalya / Aktur’da şenlikler başladı !

Antalyalıların eğlence merkezi Aktur Lunapark Ramazan ayında da muhteşem etkinliklere başlıyor. İşletme Müdürü Ramazan Aydemir, 14 Ağustos tarihinde başlayacak olan Ramazan eğlencelerinde birçok ünlü sanatçının konser vereceğini söyledi

Antalyalıların ve Antalya’ya gelen yerli ve yabancı turistlerin eğlence merkezi olan Aktur Lunapark Ramazan ayı dolayısı ile muhteşem bir proğram hazırladı. Yapılacak şenliklerle ilgili olarak tüm hazırlıklar tamamlanırken şenlik boyunca birbirinden eğlenceli çeşitli aktiviteler ve çok sayıda ünlü sanatçının da katılacağı konser düzenlenecek. İlk konser cumartesi günü ünlü sanatçı Nihat Doğan’la başlayacak ve Ramazan ayı boyunca devam edecek. Aktur Lunapark işletme müdürü Ramazan Aydemir, Ramazan ayında da Antalya’nın eğlence merkezi olarak hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi.

Ramazan Ayı içerisinde yapılacak kumpanya ile ilgili olarak bilgi veren Aktur Lunapark İşletme Müdürü Ramazan Aydemir, Ramazan ayı boyunca eğlencenin hiç bitmeyeceğini belirterek, “Antalya Ramazan Kumpanyası, Aktur Lunapark'ta 14 Ağustos cumartesi günü Nihat Doğan konseri ile başlayacak ve 19 Eylül'e kadar devam edecek. Kumpanya'da farklı sektörlere ait standlarla birlikte çok eğlenceli etkinlikler düzenlenecek. Etkinlik boyunca Nihat Doğan, Gökhan Tepe, Taşkın Doğanışık gibi ünlü isimlerle birçok sürpriz sanatçı konser verecek ve ayrıca ünlü sanatçılarla imza günleri düzenlenecek. Geleneksel tiyatromuzdan örneklerle renklenecek kumpanya etkinliklerinde ayrıca tasavvuf müziği, sıra geceleri, fasl-ı şahane, çeşitli yarışmalar ve çocuklar için birbirinden eğlenceli aktiviteler yapılacak. Eğlence severleri tüm bu eğlenceli aktivitelerimize ve parkımıza bekliyoruz ”dedi.

26.08.2010 00:00, 5264 kez okundu 0 kez tavsiye edildi.

Diğer Yazılar
Deniz Kaplumbağalarını Havai Fişekler Tehdit Ediyor !
Türkiye’yi neden tercih ediyorlar?
2023 hedefi; yılda 2 milyon yabancı hasta
Tarihi Kargıhan'ın turizme kazandırılması için ilk adım atıldı
Atatürk Kültür Merkezi açılıyor
Tramvay seferlerinde piyano ve keman keyfi
13. Uluslararası Antalya Piyano Festivali ve programı
Antalya Aquarium`un temeli atıldı
İsmet İnönü Kentsel Yaşam Alanı` kazıları başladı
Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödülleri Sahiplerini Buldu
Dünyanın Gözü Antalya Altın Portakal Film Festivalinde
Altın Portakal`da Uluslararası Yarış Başladı
Altın Portakal Film Festivali içinde bu yıl oyunculuk atölyesi kurulacak.
2011 Antalya Büyükşehir ücretsiz Yaz Spor Okulu açıyor
Antalya`da 2011 Gençlik Kampı Açılıyor
Antalya Kepez Belediyesinden Yörüklere Park
Antalyalılara fiber internet
Atatürk Caddesi Işıklar gibi olacak
Yivli Minare çekim merkezi oluyor
Etiketler :

Foto Galeri