DELTA NESA ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Sektor / KategoriElektrik Su Tesisat, Elektronik Kontrol Sistemleri, Pano, Motor Tamiri ve Ev Aletleri Bakım Onarım
Telefon0 242 334 00 71
Fax0 242 334 00 72
Emailnesaelektronik@hotmail.com
Yetkili AdiNEDİM ÖZBEK
Web Sitesiwww.nesaelektronik.com
Hit8422
Kayit Tarihi2010-09-20 10:54:21
AdresMuratpaşa Mah. Emrah Cad. Mavi Apt. No: 19 Antalya / TÜRKİYE

Gelişen teknolojiye paralel, kullanmakta olduğumuz tüm araç ve gereçler kararlı ve hassas enerji ihtiyacına gereksinim duyarlar. DELTA UPS & Regülatör olarak bizlerde bu ihtiyacı karşılayacak çözümler oluşturmaktayız. 1991 yılından beri Güç Elektroniği çözümleri üreten firmamız, kendi sektöründe tüm ürün bileşenlerini entegre fabrikasında bir araya getiren nadir firmalardan biridir. 10.000 m² kapalı alana sahip üretim tesislerimizde, 150’yi aşkın yetişmiş personel sayısıyla, kalitemizi arttırmayı ve dünyada güç elektroniği piyasasında söz sahibi olmayı hedeflemekteyiz. Ürünlerimiz gelişmiş Ar-Ge merkezimizde güncel teknolojilerle yorumlanarak hep bir gelişim içerisinde bulunmaktadır. Bunun doğal yansıması olarak ta teknolojik anlamda güncel bir ürün yelpazesine sahibiz.

Ürünlerimiz; Voltaj Regülatörleri Servo tip; Monofaze ( 1 kVA-50 kVA ), Trifaze ( 3 kVA-5.000 kVA ) Statik tip; Monofaze (1 kVA-50 kVA ), Trifaze ( 30 kVA-2.500 kVA ) Kesintisiz Güç Kaynakları ( KGK/UPS ) ( 1F:1F ) / ( 3F:1F ) / ( 3F:3F ): 600 VA – 1.200 kVA Özel

Üretim ve ithal Ürünler: Transformatörler ve Varyaklar , Redresörler , Invertörler, Frekans Konvertörleri ve STS (Statik Transfer Anahtarı), Kuru ve Jel tipi akü çeşitleri, Jeneratörler, DC Güç Kaynakları Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak ve ürün kalitesini yükseltmek amacıyla TSE, ISO 9001 ve CE kalite belgeleri alınmıştır. Toplam kalite yönetimi ilkeleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti beklentisi, üretimimizin temelini oluşturmaktadır.

Ürünlerimiz, Portekiz, Polonya, Fransa, İngiltere, Etiyopya, Libya, Endonezya, Gana, Nijerya, Kamerun, Senegal, Moritanya, Tanzanya, Liberya, Kenya, Azerbaycan, Cezayir, Gürcistan, Türkmenistan, Afganistan, Özbekistan, Kosova, Arnavutluk, Sırbistan, Makedonya, Irak, Suriye, Malezya, Mısır….. gibi pek çok ülkeye ihraç edilmektedir. DELTA ve NESA Güç Elektroniği ürünlerinde eksiksiz çözümler sunar.

regülatör , ups.inverter,akü,elektronik jeneratör satış servis

Yorum Ekle