26-10-2021
Forum

Ana Sayfa / Hikaye, Masal ve Eğitici / Cindy Sheenan 'ın G.Bush 'a Mektubu

SEVGILI GEORGE,
UMARIM SANA GEORGE DEMEME ALDIRMAZSIN, ÇÜNKÜ, OGLUM CASEY SHEEHAN'IN IRAK'TAKI YASADISI VE HAKSIZ SAVASTA ÖLÜMÜNDEN SONRA BASSAGLIGI MEKTUBU YAZARKEN SEN DE BANA "CINDY SHEEHAN", DIYE HITAP ETMISTIN. O YÜZDEN ARTIK BIRBIRIMIZE ILK ISIMLERIMIZLE HITAP ETTIGIMIZI DÜSÜNÜYORUM GEORGE, PERVASIZ VE AHLAKSIZ DIS POLITIKALARIN OGLUMU, ILK ÇOCUGUMU, EN IYI DOSTUMU; CASEY'I ÖLDÜRELI 7 AY OLUYOR. CEHALETIN VE KIBIRIN, OGLUMU BENDEN ALALI TAM 7 AY GEÇTI. ÜLKENI KANDIRDIGIN IÇIN KENDINLE GURURDUYUYOR VE INSANLARI KÖRLESTIRDIGIN IÇIN KENDINI ÇOK ZEKI SANIYORSUN DEGIL MI? HATTA HER ISTEDIGINI YAPMAK IÇIN SANA TANRIDAN VAHIY GELDIGINE BILE INANIYORSUN, GEORGE. BU ÜLKENIN 56 MILYONDAN FAZLA VATANDASININ SANA VE SENIN PROGRAMINA KARSI OY KULLANDIGINI GÖRMÜYOR VE UMURSAMIYORSUN BILE. VE BU ÜLKEYI BIRLESTIRMEK IÇIN DEGIL, DAGITMAK IÇIN ÇALISIYORSUN, GEORGE.. 2000 SEÇIMLERINI ÇALDIGINDA VE DEMOKRATLAR YENILGIYI KABUL ETTIGINDE, BEN DE MÜCADELEYI BIRAKMISTIM. O DÖNEMDE, "BU ADAM 4 YILDA BIZE NE KADAR ZARAR VEREBILIR KI?" DIYE DÜSÜNMÜSTÜM. SIMDI AILEME, ÜLKEME VE DÜNYAYA VERDIGIN ZARARI BILIYORUM. BU YÜZDEN SENIN CEZALANDIRILMAN IÇIN ÇALISACAGIM. TABII YARDIMCIN DICK CHENEY'IN DE. TÜM BU YALANLAR, KANDIRMACALAR VE IHANETLER ÇOK ZOR BIR IS OLMALI GEORGE.

SEN, ZOR ISIN NE DEMEK OLDUGUNU BILDIGINI SANIYORSUN DEGIL MI? IZIN VER SANA ZOR ISIN NE OLDUGUNU ANLATAYIM, GEORGE.ZOR OLAN, EN BÜYÜK OGLUNUN, O CESUR VE ONURLU ADAMIN, GERÇEKTE HIÇBIR DAYANAGI OLMAYAN BIR SAVASA GITMESINI IZLEMEKTIR. ZOR OLAN, SÜREKLI ENDISE IÇINDE OLMAK, VE ÇOCUGUNUN GÜVENDE OLUP OLMADIGINI BILMEDIGIN IÇIN 2 HAFTA BOYUNCA UYUYAMAMAKTIR. ZOR IS, BIR PAZAR AKSAMI CNN'DE OGLUNUN ÖLDÜRÜLMESINI IZLEMEK VE
ÖNÜNDEKI YEMEGIN GERÇEKTEN TAD ALARAK YEDIGIN SON YEMEK HALINE GELMESIDIR.. ZOR IS, ILK GÖZAGRINI, TATLI BEBEGINI 25. DOGUM GÜNÜNDEN 46 GÜN ÖNCE GÖMMEKTIR.

ZOR OLAN, ABILERINI TOPRAGA INDIRIRKEN DIGER 3 ÇOCUGUNA TUTUNMAYA ÇALISMAKTIR. ASIL ZOR IS, OGLUNLA BIRLIKTE O MEZARA GIRMEK ISTEYIP DE GIREMEMEKTIR.AMA GEORGE, EN ZORU NEDIR BILIYOR MUSUN? AILENIN UGRUNA SAVASTIGI VE ÖLDÜGÜ ÜLKENIN LIDERININ, NESILLER BOYU YALAN SÖYLEDIGI, OGLUNUN GURURUYLA OYNADIGI, CESARETINE VE SILAH ARKADASLARINA KARSI SADAKATINE IHANET ETTIGI GERÇEGINI HAZMETMEKTIR. ASIL ZOR IS, ÜLKENIN SENI, OGLUNUN ÖLÜMÜNDEN SONRA YÜZÜSTÜ BIRAKMASIDIR. ZOR IS, OGLUNUN GELECEKTEN MAHRUM EDILDIGINI VE BU GELECEKLE BIRLIKTE DOGMAMIS TORUNUNUN SENDEN ÇALINDIGINI GÖRMEKTIR. ZOR IS, DÜNYADA OGLUNUN ÖLMÜYLE ZENGINLESEN INSANLAR OLDUGUNU BILMEKTIR. ÇOCUKLARIMIZI, ÜLKEMIZI IÇINE SOKTUGUN BATAKLIKTAN GERI GETIRMEK IÇIN SON NEFESIMIZE KADAR BAGIRACAGIZ, GEORGE...BUNU BÜTÜN AILELER BIRLIKTE YAPACAGIZ. SANA SÜKÜRLER OLSUN KIBIZ ZOR ISIN NE DEMEK OLDUGUNU BILIYORUZ VE KORKMUYORUZ. SENI VE PROGRAMINIONAYLAMAYAN 56 MILYONDAN FAZLA INSAN BANA, YOLUMDA YÜRÜMEM IÇIN DESTEK VERDI. KALDI KI, SANA TESEKKÜR BORÇLUYUM, ÇÜNKÜ YANLIS POLITIKALARIN YÜZÜNDEN ISSIZIM VE BÜTÜN BUNLAR ARTIK BENIM TEK UGRASIM OLACAK. SIYASI HAYATINA SON VERMEK, BENIM EN KUTSAL BASARIM OLACAK. OGLUMUN, SIMDIYE KADAR ÖLMÜS 1125 CESUR AMERIKALININ VE YALANLARIN YÜZÜNDEN ÖLEN 10 BINLERCE IRAKLININ HESABI BÖYLE SORULACAK. BU ARADA GEORGE, SADDAM'DAN DAHA IYI OLDUGUNU KANITLAMAK IÇIN DAHA KAÇ IRAKLI ÖLECEK? ONLARA ÖZGÜRLÜK GETIRDIGINE INANMAK IÇIN DAHA KAÇ TANE SEHRI YERLE BIR EDECEKSIN? EGER AHLAKI DEGERLERIN OLSAYDI, EGER ONURLU BIRADAM OLSAYDIN, ÇOKTAN ISTIFA EDERDIN. OGLUM CASEY'I ÖLENE KADAR UMUTSUZCA ÖZLEYECEGIM. BUNUN IÇIN SANA TESEKKÜR EDERIM, GEORGE. TANRI AMERIKA'YI KORUSUN..BUNA KESIN IHTIYACIMIZ VAR..

CINDY SHEEHAN

21.09.2007 03:08, 5632 kez okundu 0 kez tavsiye edildi.

Diğer Yazılar
Cindy Sheenan 'ın G.Bush 'a Mektubu
Diplomasi Böyle Birşey
Motivasyonunuzu Artirmada Öneriler
Keşke
Söylenmemiş Son Sözümsün...
Yalnizlik halleri
Evli erkeğin evrimi...
Chat dedikleri olay...
Atların inleri

AşK ÖğÜTLERi
YAşLI ADAM VE ÇOCUKLAR
KIRIK KANAT
Dost...
Durun ve Düsünün
Sevginin Sadece Sözünü Edenlerle ...
Tatli Cadi !!!
%2 Testi
Birlikten Kuvvet Doğar
Bir Kutu Dolusu Yaşam Gönderiyorum Sana
Etiketler :

Foto Galeri