26-10-2021
Forum

Ana Sayfa / Hikaye, Masal ve Eğitici / Chat dedikleri olay...

Arkadaslarinizdan en iyi is çikan mIRC serverinin ne oldugunu ögrenin. Içeri girdiginizde odada binlerce kisi bulabilirsiniz. Isin esasi söylemek istenileni en pratik sekilde vermek oldugundan kelimelerin içinde ´g,y,r´ gibi harfleri kullanmayin. ´slm´ veya ´nbr´ gibi kelimelerle olaya dalin. Bir süre kimsenin umurunda olmazsiniz. Çünkü onlarda önceden birilerini taniyor olurlar. Ilginç ibr olay hakkinda kendi fikirlerinizi ortaya atabilirsiniz. Veyahutta hepsinin elgisini çekebilecek acaip bi sorun ´içinizde helikopter kullanmayi bilen pigme var mi´ cinsinden. Belirlediginiz hedefe bir süre sonra ´hadi özele geçelim´ deyin. Ama özele geçmeden önce bir hatun olduguna emin olun. Karsinizdaki 45 yasinda killi bir eglencesever de olabilir. Sizin ´bu gece bana gelsene´ ya da ´telefonunu versene´ gibi isteklerinize hemen ´evet´ diye cevap veriyorsa kesin hemcinstir. Agiz yoklayarak gerçekten disi olduguna emin olun. Çok siir okuyasiniz gelse bile sakin siiir okumaya kalkmayin çünkü ´gözlerine baktigimda aglayasim geliyor´ tarzinda arabesk bir romantizm hem hatunu korkutur hem de igrendirir. en iyisi gizem tribinize devam etmek. Bazi sorulara ´nerelere takilirsin´, ´kiz arkadasin var mi´, ´ailenle mi oturuyorsun´ gibi kaçamak cevaplar vererek konusmayi ´arkasi yarin´´ lik seviyesinde tutmaya çalisin. Birkaç sünre artik kuzu postunu çikarip ufaktan ufaktan -ama yine de çok istekli görünmeden - asil maksadinizi ortaya atmaya baslayin. Teknolojinin cinsel ve duygusal yasamimiza pozitif olarak yansimasi, kabul edin ki güzel bir sonuç. Ama her yerde oldugu gibi is bilenin kiliç kusananin. Isi bilin, kelimeleri dogru seçin ve chat´ te baslayan yolculuga mum isiklarinin süsledigi pirinç bir ikiz yatakta devam edin.

Nereden baslamali

Sevgilinizden ayrilali uzun zaman oldu ve basa bela erkeklik hormonunuz yüzünden insanligin en güzel eylemine karsi tarifi imkansiz bir istek duyuyorsunuz. Ve bir de sansimi chatte deneyeyim dediniz. Neden olmasin. Iste size yararli bilgiler:

Nick seçimini çok iyi yapmalisiniz

Kanalda seçtiginiz kisiye sizin gibi bir çok kisinin de mesaj yolladigini unutmayin. Seçtiginiz sansli bayanin size geri dönebilmesi için nickinizin sempatik olmasi veya en azindan antipatik olmamasi gerekir. Kötü nicklere bir kaç örnek: askdelisi, tom cruise, çapkin. Asla yakisikli ve popüler bir aktörün ismini veya soyadini nick olarak seçmeyin, bu sizin ilginçliginizi bir anda yok eder. Seksi çagristiran nicklerden uzak durun. Kadinlar belden asagisini düsünen erkeklerden ilk basta uzak dururlar. Yaraticiliginiz kullanin ve kendinize düzgün bir nick bulun.

Kanalda seçtiginiz kadin nicklerine göre sakin fiziksel bir beklentiye girmeyin.

Unutmayin, çok güzel bir hatunun chat´ te hiç isi olmaz. Burcu, Buse gibi hos bir bayani çagristiran nicklerin kullanicilari tam bir paçoz olurken, safibaz, hatice gibi çekici olmayan nicklerin kullanicilari tam aradiginiz cinsten olabilir.

Dürüst olun

Hemcins rakipleriniz chat sirasinda sallamaktan çekinmedikleri için kadinlar bu konuda oldukça uyanik olurlar. Zorda kalmadikça yalan söylemeyin. Bu sizi rakiplerinizden daha farkli yapacaktir.

Etkilenen taraf siz olmayin

Konusmaya basladiginiz her hangi bir kadinin cümleleri ona yakinlik duymaniza sebep olabilir, bu tür duygusal uyarilara karsi hazirlikli olun. Siz bir avcisiniz.

Ve sohbet...

Hersey basit bir selamla baslar. Nickinizden sonra en önemli safha budur. Gerçi bu anlamda yapabilecekleriniz çok fazla degil. Ilk mesajlar hep sade olmali. Her ne kadar ilk kullanilan cümle ´slm´ olsa da en çok ise yarayan da budur. Nasil bir selamlasma cümlesi seçersenis seçin, içinde kesinlikle abarti olmasin. Bunlardan bazilari size karsilik olarak dönmeyebilir ama siz yine de yilmayin ve seçtiginiz nicklere selam yollamaya devam edin.Chatin ilk cümleleri genelde yas, cinsiyet ve yasadigi yeri açiklamaya yöneliktir. Eger sansiniz yaver giderse ve yasi uygun birine rastlamis olursaniz bu safhayi uzun tutmak size arti puan kazandiracaktir. Bunun için gün içinde yasadiginiz bir olayi anlatabilirsiniz. Siz böyle umursamaz tavirlari devam ettirdikçe merak edilen taraf oalcaksiniz ve bunu ispat eden cümlelerle karsilasacaksiniz. Bir kaç cümle ile arayi isittiktan sonra artik onu tanimaya baslayabilirsiniz. Yasi, meslegi ve yasadigi yeri direkt sormaktan çok yine bazi dolayli cümleler kurun. Meslegi ile ilgili bu tip bir cümle ile hem yasini hem de yaptigi isi oan direkt olarak söyletebilirsiniz.

Samimiyet

Burada kisisel özelliklerimiz, medeni halimiz, hoslandiklarimiz, hoslanmadiklarimiz gibi bir çok detay ortaya dökülür. Bunlarin dogrultusunda da fikir tartismalari baslar. Ögrenmek istediklerinizi direkt olarak sormaktan çok, sohbet içinde yarattiginiz diyaloglar sayesinde elde etmeye bakin. ´Bana kendini tarif edermisin´ sorusu bir çuval inciri berbat etmekle es anlamli.

Hamle zamani

Kadin erkek iliskilerini tartismak için artik dogru zaman geldiniz. Zor bir iliskiden çiktiginizi söylerek bu konuya ziplayabilirsiniz. Ama asla gururlu erkek edasiyla ´iliskiyi ben bitiridim´ gibi sert bir vurguya basvurmayin. Bu kiçiniza yediginiz tekmenin ebadi hakkinda bir tiyo olacaktir karsi tarafa. Kadin erkek iliskilerini tartistiginiz cümlelere çok dikkat edin. Bu, konustugunuz kisinin merakini zirveye çikaracak bir firsattir. Bir kadini yüceltmeye yönelik cümlelere ihtiyaç duyuyorsaniz annenizi seçin. Ona göndermeler yapin. Ise yarayacaktir. Konusmalar uzadikça karsinizdakini ne akdar merak ederseniz edin sakin resim istemeye kalkismayin. Fiziksel özelliklerinizi ögrenebilecek bölüme geldikten sonra konuyu alisverise getirebilirsiniz. Yaz mevsiminde oldugumuz düsünürsek mayo seçimi ile ilgili bir diyalog yaratabilirsiniz. Alisveris ve diyet hakkinda konusmak karsinizdakinin kilosu ve boyu hakkinda bilgi sahibi olmanizi kolaylastiracaktir. Isi neden bu kadar uzatiyorum demeyin çünkü isi bu kadar uzatmayan insanlarin hepsi bilgisayarlarini büyük bir güvenle kapattiktan sonra ellleri bos bir vaziyette kalir.

Son hamle

Artik edebiyati bir kenara birakip çok dogru bir zamanlama yaparak görüsmek için atilim yapabilirsiniz. Bu bölümde söylenmemesi gereken cümlelerin en basinda ´senden etkilendim´ geliyor. Bu görüsmenin sizin tarafinizdan hiçbir beklentisi olmayan, sadece sohbetinden zevk aldiginiz bir kisiyi tanimaya deger buldugunuzun sonucu oldugunu uyandirmalisiniz. Bunun için arada geçen diyaloglara dikkat etmelisiniz. Bir CD alisverisi bile buna vesile olabilir. Görüsme gündeme geldiginde telefon numarasini istemeyin. Bu iki açidan sakincalidir. Yarattiginiz merak, telefondaki diyalogda azalabilir ve görüsme isi uzayip ertelenebilir. Telefon numaralarini gündeme getirmeden randevu tarihini çok yakin bir zaman olarak seçmelisiniz. Isin cazibesi zaman asimina ugramamali. Mümkünse aksam saatlerine randevu verin ki geceye devam etmek için çok zaman harcamak zorunda kalmayin.

22.09.2003 12:47, 5355 kez okundu 0 kez tavsiye edildi.

Diğer Yazılar
Cindy Sheenan 'ın G.Bush 'a Mektubu
Diplomasi Böyle Birşey
Motivasyonunuzu Artirmada Öneriler
Keşke
Söylenmemiş Son Sözümsün...
Yalnizlik halleri
Evli erkeğin evrimi...
Chat dedikleri olay...
Atların inleri

AşK ÖğÜTLERi
YAşLI ADAM VE ÇOCUKLAR
KIRIK KANAT
Dost...
Durun ve Düsünün
Sevginin Sadece Sözünü Edenlerle ...
Tatli Cadi !!!
%2 Testi
Birlikten Kuvvet Doğar
Bir Kutu Dolusu Yaşam Gönderiyorum Sana
Etiketler :

Foto Galeri