05-07-2020
Forum

Ana Sayfa / Bilim ve Teknoloji / Ferrariniz Takipte

Lüks otomobil kiralama hizmetleri sunan Bey Cars, Ferrari, Lamborghini, Cadillac gibi lüks otomobilleri de içeren araç filosunu, üstün Mobiliz teknolojisi ile hizmet veren Türkiye’nin ilk ve tek mobil takip operatörü FiloTürk’e emanet etti.

21 Mayıs 2010, İstanbul; Yüksek gelir grubundan yabancı turistlerin Antalya bölgesine artan ilgisi paralelinde, bölgede lüks model otomobil kiralama hizmetleri hız kazanıyor. Antalya’da Bey Cars firması, Ferrrari, Lamborghini, Cadillac gibi lüks otomobilleri de içeren araç filosunda, Mobiliz’in mobil takip teknolojisini kullanarak, araç ve turist güvenliğini güvence altına alıyor.

Mobil takip ve filo yönetim sistemleri alanında Türkiye’nin teknoloji lideri Mobiliz’in verim ve rekabet gücü artırıcı çözümleriyle hizmet sunan, Türkiye’nin ilk ve tek mobil takip operatörü FiloTürk, bu hizmeti Antalya’daki iş ortağı AGSH firması aracılığı gerçekleştirmiş bulunuyor.

FiloTürk’ün mobil takip abonesi olan Bey Cars kiralık araç firması, filosunda bulunan lüks sınıf otomobillerin takibini, Mobiliz mobil takip teknolojisi ile gerçekleştiriyor.

FiloTürk Genel Müdürü Tunca Akkaya, Bey Cars filosunda bulunan 20 adet lüks aracın, Mobiliz teknolojisi ile geliştirilen son model mobil takip sistemleri ile donatıldığını dile getirdi ve “Mobil takip sistemimiz hem araç, hem turist güvenliğine katkıda bulunuyor. Aynı zamanda araç bakımlarının zamanında yapılması, geriye dönük izleme ve detaylı raporlama hizmetlerimiz ile müşterimizin lüks araçlardan oluşan filosunun yönetimini kolaylaştırıyor” dedi.

18.06.2010 00:00, 4518 kez okundu 0 kez tavsiye edildi. Kaynak : Ajansbir

Diğer Yazılar
Hayvanlar aleminde son 40 yılın en büyük keşfi
14 yılda nükleer güçte 26 asteroid düştü
Apple`dan geri dönüşüm hamlesi
Uzay`dan Dünya muhteşem gözüküyor
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Bütçe Komisyonu Görüşmeleri
Türkiye Girişimcileri Ödül Töreni…
50 milyon virüse karşı mücadele verecekler
Cep telefonları ve Baz İstasyonları Denetim Altında
Güvenli İnternet Kullanımı için Öneriler
Antalya Buluta Taşınıyor
Trend Micro çocuk pornosuna savaş açtı
PTT`den posta tarihini değiştirecek proje
Sonsuzluğun ve Evrenin İlk Fotoğrafları Çekldi
Görme Engelller için Araba Üretiliyor
Kısmi Ay Tutulması
Google TV ve Internet
Online Gold Rush- Geleceğin İnternet Perakendeciliği
Youtube Yasağına Devam
MBIS`ten Yazılım Danışmanları Yetiştirme Programı
Ferrariniz Takipte
Etiketler :

Foto Galeri