19-10-2021
Forum

Ana Sayfa / Günümüz Antalya / Antalya`nın En Büyük Alışveriş Merkezi TerraCity`ye Mağazalardan Yoğun İlgi

Açılışına daha bir yıl olmasına rağmen, Antalya’nın en büyük alışveriş merkezi TerraCity’de kiralanabilir alanların % 50’den fazlası ulusal ve uluslararası markalar tarafından kiralandı

EriaPartners’ın Antalya’nın Lara bölgesinde inşa etmekte olduğu “TerraCity” alışveriş merkezi projesi, ulusal ve uluslararası mağaza zincirleri ve büyük markalar tarafından büyük ilgi görüyor. Açılışı bir yıl sonra gerçekleşecek olan alışveriş merkezinin kiralanabilir alanının % 50’sinden fazlası şimdiden kiralanmış durumda. Kalan alanlarla ilgili olarak da büyüklü küçüklü pek çok şirket ile kira görüşmeleri sürdürülüyor.

TerraCity, Antalya’nın eğlence hayatına ve alışveriş anlayışına yepyeni bir canlılık getirecek. Çocuklar ve gençler için eğlence alanları, sinema kompleksi, açık teras alanında yerleşik geniş kent manzaralı restaurant ve kafe alanlarıyla Antalyalılara çok farklı bir konseptte eğlence ve alışveriş ortamı sunacak. Kiralama süreci ECE Türkiye firması tarafından yürütülen TerraCity’nin açılmasının ardından, yönetimi de bu şirket tarafından gerçekleştirilecek.


İnşaatın % 30’u tamamlandı
TerraCity projesini gerçekleştiren EriaPartners tarafından verilen bilgiye göre, alışveriş merkezi inşaatının % 30’u tamamlandı. TerraCity Alışveriş Merkezi 2011 yılının ilk yarısında tümüyle tamamlanarak kapılarını ziyaretçilerine açacak. Proje, 150 milyon €’luk yatırımla EriaPartners ve yabancı yatırımcı ortakları,tarafından gerçekleştiriliyor.

Terracity Modern mimari tasarımı, deneyimli yönetimi ile ve Antalya mimarisine inovatif katkısıyla gelecek için bir model olmaya hazırlanıyor. Terracity enerji israfını engellemeye özen gösteren özel sistemiyle de yeşil ilkelere uygunluğunu kanıtlayan bir proje. 48 bin metre kare brüt kiralanabilir alana sahip olan TerraCity, bünyesinde yer alacak 140 mağaza, 28 restoran ve kafe ile Antalya’nın en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor. Ulusal ve uluslararası perakende zincirleri, 830 kişilik oturuma alanına sahip gıda alanı, çok salonlu sinema kompleksi, çocuklar ve gençler için eğlence alanları ve 1400 arabalık otopark kapasitesiyle Terracity, uluslararası arenada dönüm noktası olacak ve dikkat çekecek bir alışveriş merkezi projesi niteliğinde.

18.06.2010 00:00, 5583 kez okundu 0 kez tavsiye edildi. Kaynak : Ajansbir

Diğer Yazılar
Deniz Kaplumbağalarını Havai Fişekler Tehdit Ediyor !
Türkiye’yi neden tercih ediyorlar?
2023 hedefi; yılda 2 milyon yabancı hasta
Tarihi Kargıhan'ın turizme kazandırılması için ilk adım atıldı
Atatürk Kültür Merkezi açılıyor
Tramvay seferlerinde piyano ve keman keyfi
13. Uluslararası Antalya Piyano Festivali ve programı
Antalya Aquarium`un temeli atıldı
İsmet İnönü Kentsel Yaşam Alanı` kazıları başladı
Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödülleri Sahiplerini Buldu
Dünyanın Gözü Antalya Altın Portakal Film Festivalinde
Altın Portakal`da Uluslararası Yarış Başladı
Altın Portakal Film Festivali içinde bu yıl oyunculuk atölyesi kurulacak.
2011 Antalya Büyükşehir ücretsiz Yaz Spor Okulu açıyor
Antalya`da 2011 Gençlik Kampı Açılıyor
Antalya Kepez Belediyesinden Yörüklere Park
Antalyalılara fiber internet
Atatürk Caddesi Işıklar gibi olacak
Yivli Minare çekim merkezi oluyor
Etiketler :

Foto Galeri

Antalya Yıllar Öncesi Şehir Merkezi