30-10-2020
Forum

Ana Sayfa / Antalya Web Yazılım Hizmetleri / ANTALYA WEB YAZILIM

Web Yazılımı Nedir ?

Web tabanlı yazılım, web sunucu üzerinde çalışan yazılımdır. Bu yazılımlar kısmen ya da tamamen web teknoloijilerini kullanabilirler. Internet Explorer gibi bir web tarayıcı ile programın kullanılması mümkün olabilir. Bu sayede Internet bağlantısı olan her hangi bir bilgisayar ile kullanılabilen, çok kullanıcılı, çok şubeli çözümleri, yerel bilgisayar sistemi (server, terminal vb) yatırımlarını en az seviyede tutabileceğiniz ekonomik çözümler sunarlar.

Antalya Web Yazılımı

Bir web sitesinin görsel tasarımı kadar site içerisinde çalışan yazılım sisteminin de doğru planlanmış ve yapılmış olması gerekmektedir. Özellikle geniş ve kapsamlı bir içeriğe sahip web sitelerinin oluşturulmasında ve sonrasında güncellenmelerinde sorun yaşanmaması için web programcılığı büyük bir önem taşımaktadır. Hayata geçirdiğimiz birçok web projeleri ve bunlara ait yönetici panelleri, üyelik sistemleri, forumlar, veritabanı oluşturulması ve kontrolleri gibi hizmetleri başarıyla sunmaktadır.

Elektronik Ticaret (e-ticaret, e-commerce) ilginizi çekiyor mu ?

Eğer çekiyorsa ve eğer satışa sunabileceğiniz ürün yada hizmetleriniz varsa size sunacağımız web yazılımları sayesinde internette online satış gerçekleştirebilirsiniz. Gerektiğinde size özel güvenilir ve performansı yüksek Linux & FreeBSD web server kurulabilir, SANAL POS ve SSL kurulumları gerçekleştirilip E-ticaret portalına sahip olabilir satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Arama Motorlarında (Google) sizde varmısınız yoksa görünmezmisiniz ?

Arama motorlarında sektörünüzle ilgili keywordlerde ust sayfa ve sıralarda çıkmıyorsanız şu ana kadar yaptığınız her çalışma malesef internet ortamında dijital bir çöplükten başka birşey değildir. Eğer sizin faaliyet alanınız yada pazarladığınız ürünlerle iligli web sayfanızın üzerinden sizinle hiç kontak kuran, ürünleriniz yada hizmetlerinizle ilgili hiç bilgi talep eden yoksa nerede yanlış yaptığınızı uzman bir firma, kişi yada kişilerle nedenlerini mutlaka tartışmalısınız ve mutlaka arama motor optimizasyonlarını (SEO) yaptırmalısınız.

Web yazılımlarımız arama motorlarının kolay ve doğru bir biçimde indexleyebileceği şekilde geliştirilmektedir bunlarla ilgili başarıya ulaşmış projelere sahip olmakla birlikte gerektiğinde bu başarılı projeleri ilgilenen herkesl paylaşabilmekteyiz. Günümüzde arama motorları ve arama motorlarında sektörünüzle ilgili keywordlerde firmanızın üst sıralarda çıkmasının ne kadar önemli mutlak şart olduğunu ne kadar anlatsak azdır sanırım.

Projelerimizde kullanılan teknikler

  • FreeBSD & Linux
  • PHP
  • MySQL
  • HTML
  • XHTML
  • CSS
  • AJAX
  • Java Script

alt yapılarına dayanmaktadır.

İster küçük, ister orta, isterse büyük ölçekli bir işletmeniz olsun, web yazılım çözümleriniz için hemen arayın interneti ve web sitenizi en etkin nasıl kullanabilirsiniz tartışalım.

0 532 779 04 15
info@antalyamiz.com
info@sezai.net
17.03.2008 13:16, 28233 kez okundu 0 kez tavsiye edildi.