14-04-2024
Forum

Ana Sayfa / Kullanım Şartlarımız / GİZLİLİK İLKELERİ ve KULLANIM KOŞULLARI

GİZLİLİK İLKELERİ ve KULLANIM KOŞULLARI
Sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı kullanım ilkelerini mutlaka okumanızı öneririz. Bu şartları kabul etmeniz halinde sitemizden faydalanırken kurallarımıza uymanız yararınıza olacaktır. Lütfen Kullanım İlkelerimizin tamamını okuyunuz.

Bu site yazılımı ve tasarımıyla tamamen www.antalyamiz.com`a ait herkese açık bir web sitesidir. Hiç bir ticari kaygısı yoktur, hiçbir kurum, siyasi parti, ideolojik görüş ve benzeri hiç bir olgunun güdümünde yada tesirinde değildir hatta bu ve benzeri düşünceler söz konusu bile değildir, tamamen Antalya'ya aşık olma derecesinde sevenler olarak teknik imkan ve koşulların elverdiğince karşılıksız ve bedelsiz olarak internet kanalıyla Antaya'lıları bilgilendirmek ve eğlendirmek amacıyla kurulmuştur. Siteye eklenen yada eklenecek olan reklamlar ise tamamen sitenin işletilme kurulum ve benzeri maliyetlerini karşılayabilmek, giderek büyüyerek daha gelişmiş teknikler ve daha geniş içerikler kullanabilmek ve sunabilmek maksadıyla organize edilmişlerdir. Bu konuda da sizlerin hoşgörüsüne sığınıyoruz.

www.antalyamiz.com kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler. Ancak, www.antalyamiz.com donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri.
www.antalyamiz.com; kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz, site içinde tutamaz. Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır.

www.antalyamiz.com sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır:
- Web sitesini iyileştirmek,geliştirmek, kaliteyi korumak,
- Ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak,
- Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek,
- Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
- Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
- Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak.

www.antalyamiz.com’ı kullanmakla;
Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından www.antalyamiz.com`un sorumlu tutulamayacağını, Kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini,Diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Aşağıda belirtilen durumlarda www.antalyamiz.com kullanıcılara kapatabilir:
- Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,
- İstenilen bilgilerin içine ilan, reklam, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında,
- Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla.

Kod ve yazılım da dahil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır. www.antalyamiz.com‘da yer alan haberler; Kaynaklari belirtilen haber birimlerinden alınmıştır dolayısı ile çıkan haberlere dikkat edilmekle birlikte haberlerin içerikleri ile ilgili hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır, çıkan haberlerin kişilik haklarına aykırı yada yalan & yanlış olduğunu düşünülürse alınması gereken muhattap haberin kaynagi olan haber birimidir, konuyla ilgili bizimle geçilen temas ile haberi duzeltir yada kaldırabiliriz.

www.antalyamız.com'un çalıştığı mevcut sitedeki yazılım ve tasarımların her hakkı bütünüyle www.antalyamiz.com'a aittir site için hazırlanan yazılım kodlarının tamamı hiç bir kaynaktan alınmamış tamamen www.antalyamiz.com tarafından hazırlanmış ve geliştirilmiştir.

www.antalyamiz.com, kullanım ilkelerimizle ilgili yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyacaktır. Sitemizi zenginleştirebileceğini düşündüğünüz konuları ya da sitemizle ilgili yaşadığınız bir problem olursa lütfen bizimle paylaşın.

22.03.2008 11:33, 20562 kez okundu 0 kez tavsiye edildi.