15-04-2024
Forum

Ana Sayfa / Hakkımızda / Hakkımızda

Antalyamiz.com herkese açık bir web sitesidir.

Bu site yazılımı ve tasarımıyla tamamen www.antalyamiz.com`a aittir. Hiçbir dış kaynaktan destek almadan projelendirilmiş , geliştirilmiş ve hazırlanmış bir portaldır. Antalyamiz.com FreeBSD, Linux, PHP, MySQL, CSS, AJAX, HTML, XHTML alt yapı ve teknikleri kullanılarak hazırlanmıştır.

Sitede kullanılan içerikler ve haberler tamamen kaynakları belirtilen haber birimleri, kişi yada kurumlardan ve bunların web sayfalarından alınmış ve siteye eklenmiştir. Antalyamiz.com`un haber yapma gibi bir çabası olmadığı gibi bununla ilgili yasal yetkileri ve alt yapısı da yoktur. Antalyamiz.com ticari bir kurum değildir. Tamamen Antalya'ya gönül vermiş bi gurup idealist genç tarafından kurulmuştur.

Antalyamiz.com`un hiç bir ticari kaygısı yoktur, hiçbir kurum, siyasi parti, ideolojik görüş ve benzeri hiç bir olgunun güdümünde yada tesirinde değil, bu ve benzeri düşünceler söz konusu bile değildir. Tamamen Antalya'ya aşık olma derecesinde sevenler olarak teknik imkan ve koşulların elverdiğince karşılıksız ve bedelsiz olarak internet kanalıyla Antaya'lıları bilgilendirmek ve eğlendirmek amacıyla kurulmuştur.

Siteye eklenen yada eklenecek olan reklamlar ise tamamen sitenin işletilme, kurulum ve benzeri maliyetlerini karşılayabilmek, giderek büyüyerek daha gelişmiş teknikler ve daha geniş içerikler kullanabilmek ve sunabilmek maksadıyla organize edilmişlerdir. Bu konuda da sizlerin hoş görüsüne sığınıyoruz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılar.

17.03.2008 01:00, 26937 kez okundu 1 kez tavsiye edildi.